Hliníkový plot - SUPRA

Hliníkový plot - SUPRA
Kód produktu:
hpsup
Na dopyt
0,00 €
0,00 € bez DPH
Množstvo (ks)

Nezáväzný dopyt

Popis

OPLOTENIE

Túžite po súkromí? Hliníkové oplotenie Supra je úplne nepriehľadné . Skladá sa z dvoch typov hliníkových profilov 200x18mm a 15x15mm. Pre lepší vizuálny efekt sa štandardne vyhotovujú tieto profily v dvoch farebných prevedeniach.

TYPY BRÁNOK A BRÁN

Na výber máte niekoľko základných typov brán:

  • Jednokrídlová vstupná bránka
  • Dvojkrídlová vjazdová brána
  • Posuvná brána na koľajnici
  • Samonosná posuvná brána

Jednokrídlová vstupná bránka SUPRA je určená ako vstup pre peších. Podľa požiadaviek vieme bránku vyhotoviť so zabudovaným videovrátnikom, ako aj poštovou schránkou. Osadenie bránky je možné na samostatné stĺpiky alebo aj priame uchytenie do múrika, steny. Maximálna šírka priechodu je 2,5m.


Dvojkrídlová brána SUPRA je určená ako vjazdová brána. Pri výbere tejto brány je potrebné myslieť na to, že bránu štandardne otvárame do vnútra a preto ak parkujeme za bránou, musíme mať dostatočnú rezervu priestoru na zavretie brány. Maximálna šírka priechodu brány je 5,0m.


Posuvná brána SUPRA na koľajnici je cenovo najdostupnejšia vjazdová brána. Koľajnica, po ktorej sa posuvná brána pohybuje musí byť osadená do vodorovného terénu a je potrebné zabezpečiť dostatočne dlhý priestor na zasunutie brány.

Samonosná brána SUPRA v sebe spája výhody posuvných brán na koľajnici a krídlových brán. Ich osadením nie je priestor rušený koľajnicou a tým nám odpadá aj údržba ako je čistenie koľajnici od snehu, poprípade ľadu. Maximálna šírka priechodu brány je 10,0m.

Všetky rámy brán sú zvárané technológiou TIG, vďaka čomu sú spoje veľmi pevné a voľným okom neviditeľné. Týmto získame čistý dizajn a exkluzívny vzhľad.

FAREBNÉ PREVEDENIA

Všetky hliníkové profily a komponenty sú lakované v certifikovaných lakovniach práškovou farbou Tiger Drylac, na ktorú ponúkame 5 ročnú záruku. Na výber máme 15 základných farieb RAL polomatné a jemne štruktúrovanév cene hliníkového oplotenia. Farby je možné bez príplatku navzájom kombinovať. Za príplatok vieme vyhotoviť akúkoľvek farbu podľa vzorkovníka RAL, poprípade dekorov ako je žula, mramor, karbón alebo drevodekor. Na tieto sa však vzťahuje dlhšia dodacia lehota – cca 10 týždňov.

TERMÍN DODANIA

Termín dodania hliníkového oplotenia LUNA je približne 8 - 12 týždňov. V závislosti od prevedenia, farby, príslušenstva a špeciálnych požiadaviek sa môže predĺžiť. 

Parametre

Súvisiaci tovar

Online kalkulácia oplotenie Vypočítať cenu
M+M Martinec s.r.o., Paholec 1, Pezinok 902 01, +421905569909, eshop@martinec.sk