Hliníkový plot - ALKOR

Hliníkový plot - ALKOR
Kód produktu:
hpalk
Na dopyt
0,00 €
0,00 € bez DPH
Množstvo (ks)

Nezáväzný dopyt

Popis

OPLOTENIE

Hliníkové oplotenie Alkor je cenovo najdostupnejšie spomedzi všetkých hliníkových typov, ktoré máme v ponuke. Jednoduchý, elegantný dizajn pozostávajúci z rovných lamiel, ktoré sú dostupné v štyroch variantách 60mm, 80mm, 100mm a 200mm hrúbky. Alkor je najviac priehľadné oplotenie. V závislosti od medzery, akú si zvolíte medzi lamelami, oplotenie vie byť aj takmer nepriehľadné.

TYPY BRÁNOK A BRÁN

Na výber máte niekoľko základných typov brán:

  • Jednokrídlová vstupná bránka
  • Dvojkrídlová vjazdová brána
  • Posuvná brána na koľajnici
  • Samonosná posuvná brána

Jednokrídlová vstupná bránka LUNA je určená ako vstup pre peších. Podľa požiadaviek vieme bránku vyhotoviť so zabudovaným videovrátnikom, ako aj poštovou schránkou. Osadenie bránky je možné na samostatné stĺpiky alebo aj priame uchytenie do múrika, steny. Maximálna šírka priechodu je 2,5m.


Dvojkrídlová brána ALKOR je určená ako vjazdová brána. Pri výbere tejto brány je potrebné myslieť na to, že bránu štandardne otvárame do vnútra a preto ak parkujeme za bránou, musíme mať dostatočnú rezervu priestoru na zavretie brány. Maximálna šírka priechodu brány je 5,0m.


Posuvná brána ALKOR na koľajnici je cenovo najdostupnejšia vjazdová brána. Koľajnica, po ktorej sa posuvná brána pohybuje musí byť osadená do vodorovného terénu a je potrebné zabezpečiť dostatočne dlhý priestor na zasunutie brány.


Samonosná brána ALKOR v sebe spája výhody posuvných brán na koľajnici a krídlových brán. Ich osadením nie je priestor rušený koľajnicou a tým nám odpadá aj údržba ako je čistenie koľajnici od snehu, poprípade ľadu. Maximálna šírka priechodu brány je 10,0m.

Všetky rámy brán sú zvárané technológiou TIG, vďaka čomu sú spoje veľmi pevné a voľným okom neviditeľné. Týmto získame čistý dizajn a exkluzívny vzhľad.

FAREBNÉ PREVEDENIA

Všetky hliníkové profily a komponenty sú lakované v certifikovaných lakovniach práškovou farbou Tiger Drylac, na ktorú ponúkame 5 ročnú záruku. Na výber máme 15 základných farieb RAL polomatné a jemne štruktúrovanév cene hliníkového oplotenia. Farby je možné bez príplatku navzájom kombinovať. Za príplatok vieme vyhotoviť akúkoľvek farbu podľa vzorkovníka RAL, poprípade dekorov ako je žula, mramor, karbón alebo drevodekor. Na tieto sa však vzťahuje dlhšia dodacia lehota – cca 10 týždňov.

TERMÍN DODANIA

Termín dodania hliníkového oplotenia LUNA je približne 8 - 12 týždňov. V závislosti od prevedenia, farby, príslušenstva a špeciálnych požiadaviek sa môže predĺžiť. 

Parametre

Súvisiaci tovar

Online kalkulácia oplotenie Vypočítať cenu
M+M Martinec s.r.o., Paholec 1, Pezinok 902 01, +421905569909, eshop@martinec.sk