Panel DELFÍN ZN 1.03/2.5m

Panel DELFÍN ZN 1.03/2.5m
Kód produktu:
pldel1030
Veľkosť oka:
200x50mm
Výška:
103cm
Farba:
Pozinkovaná
Hrúbka drôtu:
5.0mm
Vypredané
32,21 €
26,84 € bez DPH
Množstvo (ks)

Popis

Plotové dielce DELFÍN ZN sú ideálnym oplotením všade tam,  kde je vyžadované estetické a zároveň  vysoko odolné oplotenie. Velká pevnosť tohto panela predurčuje jeho použitie hlavne pre priemyselné areály, školy, športové ihriská, frekventované miesta ako aj oplotenie domov, predzáhradiek a záhrad. Veľmi kvalitná povrchová úprava panela (žiarové zinkovanie po zváraní) zaručuje veľmi dlhú bezproblémovú životnosť. 

K panelom DELFÍN ZN ponúkame - Stĺpik 60/40 ZN + Úchyt 60/40- (pevný úchyt), čierna farba

Ak potrebujete dokúpiť aj ostatné príslušenstvo a neviete aké a koľko ho budete potrebovať použite našu Online plotovú kalkulačku, ktorá Vám vypočíta všetok potrebný materiál.

Pri voľbe oplotenia zo zváraných panelov nezabudnite na dôležité faktory ktoré vám môžu predĺžiť alebo aj skrátiť životnosť oplotenia:

povrchová úprava - pozinkovaný panel musí byť upravený žiarovým zinkom po zváraní aby boli všetky zvary  ochránené proti korózii. Niekedy sa však môžeme stretnúť s lacným pozinkovaným panelom, ktorý je ale vyrobený z pozinkovaných drôtov,t.j. zvary niesu antikorózne ochránené - jedná sa o polotovar.

priemer drôtu (hrubší drôt = pevnejšie oplotenie) - Panel DELFÍN má vertikálne aj horizontálne drôty o priem. 5,0mm.  Na trhu sa predávajú aj panely s hŗúbkou 3,5mm a menšou. Takéto panely sú síce lacnejšie, ale chýba im pružnosť/odolnosť voči mechanickému namáhaniu a veľmi ľahko sa nezvratne deformujú.

veľkosť oka (menšie oko = pevnejšie oplotenie) - Panel DELFÍN má 50x200mm

dĺžka panela (kratší panel = pevnejšie oplotenie) - Panel DELFÍN má 2,5m

Na trhu sa predávajú aj panely s dĺžkou 3,0m. S takouto dĺžkou panelov budete mať menší počet stĺpikov v oplotení čím sa výrazne znižuje celková pevnosť oplotenia,nevraviac o prehýbaní sa panelov v oplotení.

Samozrejme panel je v prípade potreby možné skrátiť kliešťami. Rez sa potom zasprejuje aby nekorodoval.

počet prelisov (väčší počet prelisov = pevnejšie oplotenie) - Panel DELFÍN 1,03m má 2 prelisy

počet úchytov ( väčší počet úchytov = pevnejšie oplotenie) - pre Panel DELFÍN 1,03m odporúčame 2 úchyty na stĺpik

veľkosť profilu/hrúbka steny stĺpika (väčší profil/hrúbka = pevnejšie oplotenie) -- odporúčame stĺpik s profilom 60x40mm a s hrúbkou steny 1,5mm. Kvôli nižšej cene sa na trhu predávajú aj stĺpiky  s hrúbkou steny 1,25mm, tieto sa však  výrazne ľahšie deformujú a znižujú celkovú pevnosť oplotenia.

Základné rady pre montáž:

- dĺžka stĺpikov a vzpier by mala byť vždy o min. 50cm dlhšia ako bude výška oplotenia (do oplotenia započítavame aj výšku betónových panelov). V prípade betonáži do múrika to môže byť aj menej, avšak min. 30cm.

Ostatné viď Návod na montáž

Online kalkulácia oplotenie Vypočítať cenu
online kalkulácia Vypočítajte si koľko Vás bude stáť oplotenie
Doprava ZADARMO Pri objednávke nad 300€ doprava v SR zdarma
Montáž Zhotovenie oplotenia na kľúč.
Odberné miesta Najväčšia sieť odberných miest v SR
M+M Martinec s.r.o., Paholec 1, Pezinok 902 01, +421905691775, eshop@martinec.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info