Panel DELFÍN 2.43/2.5m - Antracit

Panel DELFÍN  2.43/2.5m - Antracit
Kód produktu:
pldel2432
Vypredané
60,20 €
50,17 € bez DPH
Množstvo (ks)
Prejsť na online kalkuláciu

Nezáväzný dopyt

Popis

Plotový dielec DELFÍN: Plotové panely zaraďujeme medzi veľmi kvalitné a moderné druhy oplotenia. Panely DELFÍN majú priemer drôtu 5,0mm oproti panelu BRICO, ktorý má 4mm, čo robí panel pevnejším a odolnejším. Pre ich modulárnosť sa často používajú na oplotenie pozemkov, ktoré sú zaoblené, majú rôzne odskoky (napr. stojisko na smetiaky) a voliér. Plotové dielce sú najobľúbenejším typom oplotenia vďaka jednoduchej montáži, kvalitnej povrchovej úprave (ZN+Polyester), pevnosti a modernému dizajnu.

Pre nacenenie kompletného oplotenia môžete použiť našu plotovú kalkulačku.

Panel DELFÍN so stĺpikom 60x40mm.

Pevnosť: plotový panel DELFÍN je z panelov 3D najpevnejší a preto je vhodný na oplotenia, kde sú kladené najvyššie nároky na pevnosť a odolnosť plota.

  • Dĺžka panela: 2,5m
  • Priemer drôtu: 5,0mm
  • Veľkosť oka: 200 x 50mm
  • Počet vertikálnych drôtov: 51ks

Ďalší dôležitý parameter pri výbere plotového panela je aj počet prelisov (väčší počet prelisov = pevnejšie oplotenie).

Výška zváraného panelaPočet prelisov
1,03 m2 ks
1,23 m2 ks
1,53 m3 ks
1,73 m3 ks
2,03 m4 ks

Kombinácia panelu DELFÍN + stĺpik 60x40mm osadený na platni.

Montáž: DELFÍN sa bežne montuje na Stĺpiky 60x40. Pri montáži je potrebné dodržiavať osovú vzdialenosť stĺpikov 255cm. V prípade potreby je možné dielec skrátiť pri každom vertikálnom drôte, alebo predĺžiť pomocou Spinky nekonečnejDielce sa prichytávajú pomocou rôznych druhov úchytov v závislosti od výberu typu stĺpika a materiálu úchytu (kovový, alebo PVC). Celú ponuku úchytov a príchytiek nájdete na tomto odkaze.

Predĺženie panela pomocou Spinky nekonečnej + úchyt 60x40mm.

Zatienenie plotu: Tieniace siete a tieniace pásy sú praktickými doplnkami, ktoré Vám spoľahlivo zabezpečia súkromie pred pohľadmi okoloidúcich a susedov. Upozorňujeme však, že spojením plotu a tienidla vzniká veľká veterná zábrana, ktorá nemusí odolať extrémnemu počasiu. Preto sa na oplotenie, kde je nainštalovaná veterná zábrana nevzťahuje záruka. Ak sa aj napriek tomu rozhodnete namontovať tieniaci prvok na plot, odporúčame plot spevniť. Spevniť plot môžeme nasledujúcimi spôsobmi:

  • Použiť pevnejšie stĺpiky 60x40mm
  • Stĺpiky by mali byť osadené v betónovom základe, nie na platni.
  • Dodatočné spevnenie stĺpikov – vyplniť vnútro stĺpika betónom.

Zatienenie pletiva pomocou tieniacích pásov.

Oplotenie je možné kombinovať s podhrabovými doskami, ktoré sa používajú ako ochrana pred podhrabaním zvierat, na vyrovnávanie terénnych nerovností a taktiež zabraňujú prerastaniu burín.

K zváraným pletivám ponúkame rôzne typy brán (jednokrídlové bránky, dvojkrídlové brány, posuvné brány na koľajnici ako aj samonosné brány).

Jednokrídlová bránka STRONG.

Parametre

Veľkosť oka:
200x50mm
Výška:
243cm
Farba:
Antracitová
Hrúbka drôtu:
5.0mm

Súvisiaci tovar

Online kalkulácia oplotenie Vypočítať cenu
M+M Martinec s.r.o., Paholec 1, Pezinok 902 01, +421905569909, eshop@martinec.sk