Panel 2D ZN 1,43/2.5m

Panel 2D ZN 1,43/2.5m
Kód produktu:
pl2d1430
Vypredané
51,90 €
43,25 € bez DPH
Množstvo (ks)
Prejsť na online kalkuláciu

Nezáväzný dopyt

Popis

Plotové dielce 2D: Plotové panely zaraďujeme medzi veľmi kvalitné a moderné druhy oplotenia. Panely 2D sú ploché bez prelisov a preto musia byť spevnené dvojitým horizontálnym drôtom. Pre ich modulárnosť sa často používajú na oplotenie pozemkov, ktoré sú zaoblené, majú rôzne odskoky (napr. stojisko na smetiaky) a voliér. Plotové dielce sú najobľúbenejším typom oplotenia vďaka jednoduchej montáži, kvalitnej povrchovej úprave (Žiarovo pozinkované), pevnosti a modernému dizajnu.

Pre nacenenie kompletného oplotenia môžete použiť našu plotovú kalkulačku.

Panel 2D + stĺpik 60x40mm

Pevnosť: plotový panel 2D je vhodný na oplotenie, kde sú kladené vysoké nároky na pevnosť a odolnosť plota.

  • Dĺžka panela: 2,5m
  • Priemer drôtu: 6x5x6mm
  • Veľkosť oka: 200 x 50mm
  • Počet vertikálnych drôtov: 51ks

Panel 2D + úchyt 60x40mm

Montáž: panely 2D sa bežne montujú na Stĺpiky 60x40. Pri montáži je potrebné dodržiavať osovú vzdialenosť stĺpikov 255cm. V prípade potreby je možné dielec skrátiť pri každom vertikálnom drôte, alebo predĺžiť pomocou Spinky nekonečnej. Dielce sa prichytávajú pomocou rôznych druhov úchytov v závislosti od výberu typu stĺpika a materiálu úchytu (kovový, alebo PVC). Celú ponuku úchytov a príchytiek nájdete na tomto odkaze.

Zatienenie plotu: Tieniace siete a tieniace pásy sú praktickými doplnkami, ktoré Vám spoľahlivo zabezpečia súkromie pred pohľadmi okoloidúcich a susedov. Upozorňujeme však, že spojením plotu a tienidla vzniká veľká veterná zábrana, ktorá nemusí odolať extrémnemu počasiu. Preto sa na oplotenie, kde je nainštalovaná veterná zábrana nevzťahuje záruka. Ak sa aj napriek tomu rozhodnete namontovať tieniaci prvok na plot, odporúčame plot spevniť. Spevniť plot môžeme nasledujúcimi spôsobmi:

  • Použiť pevnejšie stĺpiky 60x40mm
  • Stĺpiky by mali byť osadené v betónovom základe, nie na platni.
  • Dodatočné spevnenie stĺpikov – vyplniť vnútro stĺpika betónom.

Krycie pásy 

Oplotenie je možné kombinovať s podhrabovými doskami, ktoré sa používajú ako ochrana pred podhrabaním zvierat, na vyrovnávanie terénnych nerovností a taktiež zabraňujú prerastaniu burín.

Panel 2D + stĺpik 60x40mm + podhrabová doska

K zváraným pletivám ponúkame rôzne typy brán (jednokrídlové, dvojkrídlové, posuvné na koľajnici ako aj samonosné brány).

Samonosná posuvná brána

Parametre

Veľkosť oka:
200x50mm
Výška:
143cm
Farba:
Pozinkovaná
Hrúbka drôtu:
6/5/6mm

Súvisiaci tovar

Online kalkulácia oplotenie Vypočítať cenu
M+M Martinec s.r.o., Paholec 1, Pezinok 902 01, +421905569909, eshop@martinec.sk