Klasik ZN 200cm

Klasik ZN 200cm
Kód produktu:
plkla20060
Skladom
91,60 €
76,33 € bez DPH
Množstvo (ks)
Prejsť na online kalkuláciu

Nezáväzný dopyt

Popis

Oplotenie KLASIK ZN odporúčame ako ekonomické, ale zároveň dostatočne pevné oplotenie pre záhrady rodinných domov, firemných areálov, stavebných pozemkov. Pre jeho pružnosť je schopné kopírovať terénne nerovnosti a preto je vhodné napríklad aj do svahovitého terénu. Klasik ZN má dobrú mechanickú odolnosť, ale ak hľadáte oplotenie s dlhšou životnosťou, odporúčame prejsť na produkty s PVC úpravou.


Pre nacenenie kompletného oplotenia môžete použiť našu plotovú kalkulačku.

Oplotenie je možné kombinovať s podhrabovými doskami, ktoré sa používajú ako ochrana pred podhrabaniu zvierat, na vyrovnávanie terénnych nerovností a taktiež zabraňujú prerastaniu burín.

Zatienenie plotu: tieniace siete a tieniace pásy sú praktickými doplnkami, ktoré Vám spoľahlivo zabezpečia súkromie pred pohľadmi okoloidúcich a susedov. Upozorňujeme však, že spojením plotu a tienidla vzniká veľká veterná zábrana, ktorá nemusí odolať extrémnemu počasiu. Preto sa na oplotenie, kde je nainštalovaná veterná zábrana nevzťahuje záruka. Ak sa aj napriek tomu rozhodnete namontovať tieniaci prvok na plot, odporúčame plot spevniť. Spevniť plot môžeme nasledujúcimi spôsobmi:

  • Použiť pevnejšie stĺpiky s priemerom 48mm a kratšiu osovú vzdialenosť stĺpikov (2,0m-2,5m)
  • Stĺpiky by mali byť osadené v betónovom základe, nie na platni.
  • Dodatočné spevnenie stĺpikov – vyplniť vnútro stĺpika betónom.
  • Použiť väčší počet napínacích drôtov.

Preliezaniu oplotenia je možné zabrániť osadením ostnatého drôtu, ktorý je možné inštalovať priamo na stĺpiky alebo pomocou bavoletov.

Parametre

Veľkosť oka:
60x60mm
Výška:
200cm
Farba:
Pozinkovaná
Hrúbka drôtu:
2.0mm

Súvisiaci tovar

Online kalkulácia oplotenie Vypočítať cenu
M+M Martinec s.r.o., Paholec 1, Pezinok 902 01, +421905569909, eshop@martinec.sk